کتاب قانون ارتباط

دانش خلق روابط عالی فردی و اجتماعی

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی قانون ارتباط

حجم دانلود: 3.9 مگا بایت
صفحات کتاب : 181

کتاب «قانون ارتباط» نوشته ی مایکل لوسیر (نویسنده کتاب قانون جذب) برای آن دسته از افرادی نوشته شده است که می خواستند بدانند چگونه می توانند با افرادی که ارتباط شخصی یا حرفه ای دارند، رابطه ای کارآمدتر داشته باشند.

دو کتاب «قانون جذب» و «قانون ارتباط» درمورد کسب مهارت در اصول ساده ای هستند که کمک می کنند زندگی کامل تر، رو به رشدتر و معنادارتری را تجربه کنیم. لزومی ندارد که برای درک بهتر و کامل تر یکی از این کتاب ها، دیگری را نیز بخوانید. هر یک از این کتاب ها قوانین مخصوص به خود و امتیازاتی منحصربه فرد دارند.

گاهی فقط تغییر چند کلمه می تواند همه چیز را تحت تأثیر قرار دهد. گاهی هم این تاثیر مثبت به تغییراتی بیش از کلام نیاز دارد. مهم این است که با خواندن و به کار بستن مفاهیم این کتاب، روابط شما بهبود خواهند یافت.

فنون این کتاب، بسیار ساده هستند، به طوری که شاید با خود بگویید: «این کتاب ساده تر از آن است که بتواند تغییری ایجاد کند» یا از خود بپرسید: «غیرمنطقی است! مگر می شود کاری به این پیچیدگی، تا این حد آسان باشد؟»

این کتاب حاوی فنون و اطلاعاتی است که برای بهبود روابط یا خلق روابط سالم و خوب به آن ها نیاز دارید.
پس از یادگیری این مهارت ها اوقات خوشی خواهید داشت. کافیست آن ها را به کار ببرید، بعد آرام بنشینید و نظاره گر بهبود روابط خود باشید. روابط شما با دیگران به تدریج بهتر و اختلاف هایتان محو خواهند شد.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب قانون ارتباط

مشخصات کتاب قانون ارتباط

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 181

کنگره : ‏‫‬‮‭BF637‭‬‏‫‬‮‭/ب4ل9 1394

دیویی : 158/9‬

کتابشناسی ملی : 3838097

شابک : ‏‫‬‭978-964-236-668-2‬

سال نشر : 1394

نظرات درباره کتاب قانون ارتباط