کتاب پس از تو

5 از 3 نظر

ناشر: پر

نویسنده:

مترجم: مهدی صائمی

کتاب الکترونیکی پس از تو

حجم دانلود: 1.8 مگا بایت
صفحات کتاب : 472

«پس از تو» عاشقانه ای است در ادامه ی رمان معروف و موفق «من پیش از تو» (چاپ 2012) که «جوجو مویز» در ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۵ در بریتانیا به چاپ رساند. وی با این عنوان که از قبل قصد نوشتن ادامه ی آن را نداشته گفت: «کار بر روی فیلمنامه ی این اثر و خواندن حجم انبوهی از توئیت ها و ایمیل های به اشتراک گذاشته شده مرا متوجه این موضوع کرد که این مسئله تبدیل به سؤال روزانه ی اغلب مخاطبان گردیده که لو (لوئیز - شخصیت رمان اول)، پس از آن ماجراها با زندگی خودش چه کرد! االبته در این مدت شخصیت های اصلی داستان نیز به هیچ عنوان مرا ترک نکردند.»

البته این کتاب نیز مثل رمان اول حرف و حدیث های زیادی در محافل ادبی برپا کرد. عده ای آن را باعث عقیم نشدن رسالت جلد یک دانستند و گروهی دیگر نوشتن ادامه ی آن را بدون وجود شخصیت اصلی جلد اول پوچ و تهی قلمداد کردند. در هر حال با توجه به این که «جوجو مویز» به خوبی از مشکلات اجتماعی این روزهای بشریت آگاه بوده و آن ها را به طرزی کاملاً حرفه ای وارد کتابش کرده، «پس از تو» نیز مورد استقبال بسیار زیاد طرفداران «مویز» قرار گرفت و بارها تجدید چاپ شد.

سخن آخر آن که خواندن این کتاب که در مورد توانایی انسان در بازسازی زندگی خود پس از اتفاقات غم انگیز و از دست دادن هاست، بدون خواندن جلد اول آن مشکلی پیش نخواهد آورد و کاملاً قابل هضم و خواندنی خواهد بود.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب پس از تو

مشخصات کتاب پس از تو

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 472

کنگره : PZ۴‭/م۸پ۵ ۱۳۹۶‮‌ذ

دیویی : ۸۲۳/۹۲

کتابشناسی ملی : ۵۱۰۶۳۱۶

شابک : ‭978-600-8137-99-3

سال نشر : 1396

نظرات درباره کتاب پس از تو

98916****2060

این کتاب برخلاف پیش از تو، افت و خیزهای بیشتری داشت. اگرچه این رمان را می شود مستقل از آن خواند اما پیشنهادم این است که بهتر است ابتدا پیش از تو را بخوانید

1397/3/4

پاسخ