کتاب دریا و نیلوفر آبی "یوگا"

2.7 از 7 نظر

کتاب الکترونیکی دریا و نیلوفر آبی "یوگا"

حجم دانلود: 215.5 کیلو بایت
صفحات کتاب : 73

چگونه با انجام یوگا کیفیت زندگی را بالاتر ببریم.

در این کتاب یوگا و تاریخچه ی آن معرفی شده است. همچنین به بیان نگاه دانشمندان به یوگا و تاثیر آن در روح و روان انسان ها نیز پرداخته شده است.

یوگا ورزشی تصوفی و عرفانی می باشد که اصلا در شبه قاره هند و توسط هندویان بوجود آمده است. ریشه یابی دقیق این ورزش که توسط چه شخصی و دقیقآ چگونه بوجود آمده کمابیش ناممکن است چرا که تاریخ شکل گیری یوگا به سال های بسیار دور برمی گردد.

در حال حاضر یوگا بیشتر یک ورزش تلقی می شود اما در اصل هدف یوگا رسیدن به یگانگی با هستی و جوهره وجودی آن می باشد.
این کار با بیدار شدن انرژی "کندالینی" امکان پذیر خواهد بود. برای بیداری انرژی کندالینی در گذشته نیاز به پاکسازی مراکز انرژی (چاکراها) بوده تا این انرژی مادری بدون هیچ مانعی در راهش بطور کامل و به یکباره بیدار شود.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب دریا و نیلوفر آبی "یوگا"

مشخصات کتاب دریا و نیلوفر آبی "یوگا"

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 73

کنگره : ‏‫‬‭RA781/7‭/‮الف‬7د3 1393

دیویی : ‏‫‬‭613/7046

کتابشناسی ملی : 2613462

شابک : 978-600-91905-8-4

سال نشر : 1393

نظرات درباره کتاب دریا و نیلوفر آبی "یوگا"

98912****2550

کتاب دریا و نیلوفر آبی را ورق زدم ، کتاب از دیدگاه یک متخصص یوگا به موضوع نگاه میکند ،، بدون توجه به این واقعیت که بسیاری از افراد با انجام بسیاری از این تمرینات در شروع و بدون زمینه قبلی مشکل داشته و پس اولین تمرین و عدم امکان انجام حرکت ،، از ادامه منصرف و یوگا را ورزش مناسبی برای خود نخواهند دانست ، برای مثال دستور انجام حرکت وضعیت کمان ، چند نفر از افرادی که ورزشی را تازه شروع کرده‌اند قادرند بنشینند وبا دراز کردن دستشان انگشت شصت پای خود را بگیرند !!! انجام این حرکت نیازمند پیش زمینه ای میباشد که در کتاب به آن پرداخته نشده ،، ولی از نظر آگاهی با فلسفه یوگا کتاب مفیدیست

1396/3/13

پاسخ