× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

باز بسته است

نوع اثر : کتاب

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

تصویرگر : مسعود کشمیری

صفحات کتاب : 64

کنگره : ‏‫‬‭NC۱۷۲۹‏‫‬‭/ش۹۴ب۲ ۱۳۸۸

دیویی : ‏‫‬‭۷۴۱/۵۹۵۵

کتابشناسی ملی : 1803289

شابک : ‏‫‬‭978-964-506-468-4

سال نشر : 1388

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

دریافت این اثر

کتاب‌الکترونیکی 4,500 تومان

خرید نسخه چاپی

خلاصه اثر

کتاب «باز است، بسته است» مجموعه طنز نوشته و کاریکاتور به قلم حسن شیخ حائری، عضو انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران است که از تصویرگری مسعود کشمیری، کاریکاتوریست بهره برده و به همت حوزه هنری استان تهران و از سوی انتشارات سوره‏مهر منتشر شده است.
در این کتاب طنز، در مقابل هر کاریکاتور نوشته هایی نه صرفاً شرح تصاویر، اما در قالب طنز بیان شده است.

کاریکاتوریست این کتاب 28 طرح را به تصویر کشیده و هنرمندان را به مواردی مانند حرف دل مردم را زدن، واقعی دیدن، حرف حق، خلق هنر ماندگار بدون تاریخ مصرف و نقدپذیری تشویق می کند.
مبنای نوشتاری کتاب، ضرب المثل های رایج زبان فارسی در میان مردم کوچه و بازار است و زبان گفتار عامیانه در نوشتار همراه با تصویر برای ارتباط بهتر با مخاطب ترسیم شده است.
دیگران کاشتند و ما خوردیم، ما بکاریم دیگران بخورند، پا را اندازه گلیم خود دراز کن، کاسه داغ تر از آش، دشمن دانا به از نادان دوست، تازه می پرسه لیلی مرد بود یا زن، کار نیکو کردن از پر کردن است، ای که پنجاه رفت و در خوابی و بار کج به منزل نمی رسد از جمله ضرب المثل های کتاب به شمار می رود که با زبان تصویر بیان شده اند...

کتاب‌الکترونیکی

4,500 تومان

حجم : 7.6 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.