× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

علل گرایش جوانان به مصرف مواد مخدر صنعتی و راهکارهای پیشگیری از آن

یادمان سردار شهید

نوع اثر : کتاب

ناشر : قانون یار

نویسنده :

صفحات کتاب : 119

کنگره : ‏‫‬‮‭HV۵۸۰۱‏‫‬‮‭/ک۱۷۳۵ع۸ ۱۳۹۷

دیویی : ‏‫‬‮‭۳۶۲/۲۹۰۹۵۵

کتابشناسی ملی : 5118909

شابک : ‏‫‭978-622-6055-00-0

سال نشر : 1397

برچسب ها: اعتیاد

خلاصه اثر

یکی از مسائل نگران کننده جامعه در شرایط کنونی، مسئله سوء مصرف مواد مخدر و اعتیاد به آن بویژه در بین نوجوانان و جوانان می باشد. پیامد این مسئله مهم هم اکنون در خانواده ها و اجتماع مشاهده شده، به نحوی که عملا بنیان روابط فردی و اجتماعی را مورد تهدید قرار داده تا جایی که بعضا باعث وقوع جرم و جنایت های فراوانی آن هم با اعمال و رفتارهای خشونت آمیزی گردیه است.

مصرف مواد مخدر به عنوان عادتی فردی و حتی اجتماعی در تمام جوامع بشری، مردان و زنان بسیاری را خصوصا در سنین نوجوانی تا میان سالی و حتی کهنسالی درگیر نموده، به نحویکه هم سلامت فرد و جامعه را به خطر انداخته و هم موجبات انحطاط روانی و اخلاقی افراد را نیز فراهم ساخته است.

از آنجا که حساسترین دوران زندگی از نظر سوء مصرف موادمخدر، دوران نوجوانی و جوانی می باشد، لذا توجه ویژه به این دوره و طراحی برنامه های پیشگیرانه برای این گروه کاملا ضروری و حیاتی به نظر می رسد...

کتاب الکترونیکی

8,000 تومان

حجم : 1.7 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 93

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

پیشگفتار
فصل اول
کلیات
فصل دوم
انواع مواد مخدر
فصل سوم
عوامل گرایش به مواد مخدر صنعتی
فصل چهارم
متودولوژی
فصل پنجم
یافته های پژوهش
فصل ششم
تجزیه و تحلیل نتایج پژوهش
منابع و مأخذ

محصولات مشابه

بیشتر