× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

شهید علی نوری ممبینی

یادمان پاسدار شهید

نوع اثر : کتاب

ناشر : نیلوفران

نویسنده :

مجموعه اثر : یادمان پاسداران شهید

صفحات کتاب : 32

کنگره : ‏‫DSR1626‭‬‭ /ن96‏‫‭س2 1388

دیویی : ‏‫‭955/0843092

کتابشناسی ملی : ‎1‎9‎4‎5‎1‎1‎8

شابک : 978-600-5513-25-7

سال نشر : 1388

خلاصه اثر

کتاب حاضر به کوشش عبدالرضا سالمی نژاد می باشد که توسط انتشارات نیلوفران منتشر شده است.

سردار جانباز شهید علی نوری ممبینی در سال 1337 در باغملک متولد شد. او که در دانشسرای تربیت معلم تحصیل کرده بود بر اثر مصدومیت شیمیایی در 18 خرداد 1373 در سمت فرماندهی سپاه ایذه-باغملک به مقام والای شهادت رسید. در بخشی از وصیت نامه این شهید می خوانیم: حریم و حرمت رهبر در نظام باید مقتدر باقی بماند و جناح ها اگر علیه یکدیگر حرفی دارند و هرکس خودش را حق می پندارد، باید حرمت رهبری و نظام را حفظ نمایند و این نظام و رهبری که وارث خون شهیدان و صالحان و صدیقان است، را حفظ نمایید.

در بخشی از این کتاب می خوانیم:
"کرایه نشین در شهرستان رامهرمز به اتفاق یکی از دوستانش اطاقی نمناک کرایه کرده بود و در آنجا زندگی می کرد. پیش می آمد که بعضی از مردم روستا، جهت انجام کارهای اداری به شهر می آمدند و میهمان علی می شدند بعد از چند روز بی خبری وی را در خیابان اصلی شهر دیدم. صورتش بسیار زرد و چشم هایش به گودی رفته بود. خیلی ناراحت شدم و به او گفتم: چرا رنگت زرد شده ؟ گفت: چیزی نیست. اصرار کردم. گفت: چند روزی است دچار سوء تغذیه شده ام. گفتم: چرا؟ گفت: ده ریال بیشتر نداشتم مجبور بودم در این مدت با آن مقداری نان و چند دسته سبزی خریداری کنم و یک هفته را بدین نحو بگذرانم.
راوی: علی رضا نوری"

کتاب‌الکترونیکی

300 تومان

حجم : 8.7 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 32

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.