× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

توصیه های جادویی برای موفقیت

نوع اثر : کتاب

ناشر : نسل نواندیش

نویسنده :

مترجم : فرزانه نوری

صفحات کتاب : 515

کنگره : BF637‭‬ ‭/م8‏‫‭ز9 1393‭‮‬

دیویی : 158‭‮‬

کتابشناسی ملی : 3200822‬

شابک : 978-964-236-482-4

سال نشر : 1393

خلاصه اثر

کتاب توصیه های جادویی برای موفقیت اثر زیگ زیگلار بر خلاف خیلی از کتاب های موفقیت که خیلی کلیشه ای حرف زدند با متنی بسیار زیبا و مثال های فراوان سعی در توضیح دادن در مورد عوامل موفقیت دارد و کتاب فوق العاده جذابی است.

در کل کتاب توصیه های جادویی برای موفقیت (Success for dummies) زیگلار به ارتباطات تأکید می کند. تحقیقات نشان می دهد که ارتباطات کلید موفقیت در تندرستی، شادی، امید، نیکبختی و همهٔ چیزهای مهم در زندگی است. ناتوانی در برقراری ارتباطات مناسب طی سی سال گذشته به طور عجیبی افزایش یافته است. جامعه جدید آمریکایی خشن، بی نزاکت و خودخواه و فلسفه آن به این شرح شده است: «هورا به خودم، برای مقابله و قیاس با شما، من با روش خودم پیش خواهم رفت. من با مرعوب کردن برنده خواهم شد. من به دنبال «شمارهٔ یک» هستم و اکنون می خواهم به آن برسم.» این فلسفه، به طور دقیق، یک انسان بدبخت را نشان می دهد. من هرگز یک انسان خودخواه و خوشحال ندیده ام و مطمئنم شما هم چنین انسانی را هرگز ندیده اید.

بدبختی و ناراحتی تنها احساس باقی مانده برای افرادی است که از انسان های پیرامون خود بیزار و گریزان اند. فریب دادن و ترساندن افراد، صرف نظر از نیازهای آن ها، و مطرح کردن خود در مقام نخست، از شما فردی تنها می سازد. افرادی که در رشد ارتباطات خود مشکل دارند وقت زیادی را در تنهایی می گذرانند و بی شک افراد تنها احساس بدبختی می کنند.

زیگ زیگلار (Zig Ziglar) نویسنده مشهور بین المللی با سطح عملکرد بسیار بالاست. او مدیر سیستم های آموزشی زیگلار است، که در آن سیستم متعهد است به افراد کمک کند تا از منابع جسمی، فکری و معنوی خود بیشترین استفاده را ببرند. دورهٔ آموزشی «من می توانم» زیگلار، در بیش از سه هزار مدرسه تدریس شده است و صدها شرکت از کتاب ها، نوارهای صوتی و تصویری او استفاده می کنند تا کارکنان خود را آموزش دهند. زیگ بیش از پنج میلیون مایل در جهان سفر کرده است.

او به عنوان سخنگو و مدرس، سالانه در سمینارهای موفقیت پیتر لو و در کار و تجارت، سازمان های فروش و مدارس بیش از سیصدهزار نفر را مورد خطاب قرار می دهد و در بسیاری از برنامه های تلویزیون و رادیو شرکت می کند. زیگ نویسندهٔ چند کتاب پرفروش است از جمله رموز زیگ زیگلار برای فروش بیشتر، بزرگ کردن بچه های مثبت در دنیای منفی، و شما را در اوج می بینم که بیش از یک ونیم میلیون جلد از آن ها به فروش رسیده است و دو کتاب جدید او بالاتر از اوج و چیزی که به آن بخندید نام دارند. او نوارهای آموزشی صوتی و تصویری و سایر ابزارهای انگیزه بخش فروش را در سرتاسر جهان گسترش می دهد و بازاریابی می کند. آثار او به 32 زبان مختلف ترجمه شده است.

در بخشی از کتاب توصیه های جادویی برای موفقیت می خوانیم:

درک کنید که شکست فقط یک رویداد است.
شما فردی موفق هستید، اگر به طور شفاف درک کنید که شکست یک رویداد است، نه یک شخص دیروز به پایان رسید و امروز، روزی نو است.

بین شکست در طرح و شکست در زندگی تفاوت وجود دارد. از دست دادن فروش یک موضوع است و شکست خورده بودن به عنوان فروشنده موضوع دیگری است. شکست در رسیدن به هدفی خاص یک موضوع است، و فردی شکست خورده بودن در زندگی یک موضوع. در این مورد فکر کنید؛ بیشتر داستان های موفقیت این موضوع را تأیید می کند که بیشتر افرادی که «کار بزرگ انجام می دهند» در مسیر خود برای رسیدن به اوج چند شکست را تجربه می کنند. هر روز فرصتی برای شروع دوباره است و هر شکست می تواند تجربه ای آموزنده باشد که شما را برای موفقیت آماده کند. می توانید بگذارید شکست به شما تعلیم دهد یا به شما ضربه بزند؛ انتخاب با خودتان است.

بدانید موفقیت شما را نمی سازد و شما را نمی شکند.
شما فردی موفق هستید، اگر بدانید یک موفقیت (یک برد) شما را نمی سازد و یک شکست (یک ضرر) شما را نمی شکند. یک رویداد، امتیازبندی هدف برای برد، غلبه بر دوران سخت، و دریافت ترفیع شما را به سوی آینده ای موفق تر پرتاب می کنند و بدون تردید شکست در رسیدن به هدف آرزومندانه می تواند تأثیر منفی بر آیندهٔ شما داشته باشد؛ اما باید درک کنید که شکست یک رویداد است و موفقیت یک فرایند.

هر رویدادی مهم است؛ اما شما آیندهٔ خود را بر یک رویداد بنا نمی کنید یا اجازه نمی دهید آینده با یک شکست تخریب شود. به جای آن، تأیید کنید چه اتفاقی افتاد و به هر رویداد پاداشی شایسته بدهید. اگر رویداد یک موفقیت است، آن را بسازید، و اگر شکست است، از آن درسی بیاموزید و با سرعت تمام پیش بروید.

کتاب‌الکترونیکی

12,900 تومان

حجم : 7.5 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 512

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

فصل 1: فرمول موفقیت
فصل 2: نقش ارتباط
فصل 3: ویژگی های موفقیت
فصل 4: درک کنید انگیزه چگونه عمل می کند
فصل 5: شما نمی توانید باانگیزه شوید، مگر این که انگیزه هایتان را بشناسید
فصل 6: مشخص کنید از زندگی خود چه می خواهید انتخاب کنید تا چیزهایی را که در زندگی می خواهید به دست آورید
فصل 7: تمرکز بر اهداف لازم
فصل 8: مثبت باشید: برای رسیدن به اهداف خود شروع کنید
فصل 9: شما پیشرفت نمی کنید، پس حال چه کنید؟
فصل 10: دستیابی به سلامت جسمی مطلوب و حفظ آن
فصل 11: کسب نگرش فکری صحیح
فصل 12: رشد معنوی
فصل 13: گسترش روابط دوستی بسیار مناسب
فصل 14: پرورش و توسعه ی عشق جاودانه، از اهداف ازدواج
فصل 15: والدینی موفق باشید
فصل 16: ایجاد روابط بهتر کارفرما کارمند
فصل 17: ایجاد پایه ای شخصیتی برای جامعه
فصل 18: شما هرگز تنها نیستید
فصل 19: موفقیت یک عادت است
فصل 20: ده (یا چند) الگوی موفقیت
فصل 21: ده فرد موفق
فصل 22: ده نکته برای ملحق شدن به راهکارهای موفقیت
فصل 23: یازده گوهر انگیزه بخش

محصولات مشابه

بیشتر