× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

قهرمان درونت را کشف کن

نوع اثر : کتاب

ناشر : نسل نواندیش

نویسنده :

مترجم : سیما فرجی

صفحات کتاب : 270

کنگره : ‏‫‭BF637‭ /م8‏‫‭ب377 1392‮الف‬

دیویی : 158

کتابشناسی ملی : 3351941

شابک : 978-964-236-567-8

سال نشر : 1392

خلاصه اثر

کتاب قهرمان درونت را کشف کن به قلم راندا برن، سفر شگرف و شجاعانه بر روی این کره خاکی که سبب تحول زندگی تنی چند از افراد تاریخ شده است را روایت می کند.

نکته ای خاص درباره ی شما وجود دارد. شما به این دنیا آمده اید تا انسانی صالح باشید و کاری شگفت انگیز انجام دهید. سفری ویژه وجود دارد که شما باید گام برداشتن در آن زمینه را بر عهده بگیرید و آن را به نتیجه برسانید. کتاب قهرمان درونت را کشف کن (Hero) درباره ی همان سفر است و به شما نشان می دهد که می توانید قهرمان دنیای خودتان باشید.

دوازده تن از انسان های موفق در دنیای امروزی کوشیده اند داستان های به ظاهر غیر ممکن زندگی شان را برای شما بازگو کنند. با خواندن داستان آن ها پی می برید شما با همه ی توانایی ها و استعدادهای لازم برای واقعیت بخشیدن به ارزشمندترین رؤیای زندگی تان متولد شده اید. به این ترتیب می توانید سفر زندگی تان را با موفقیت به پایان برسانید و تغییری سازنده را در جهان پیرامونتان به وجود آورید.

راندا برن (Rhonda Byrne) نویسنده استرالیایی کتاب های انگیزشی، سفر معنوی خود را با فیلم راز آغاز کرده، فیلمی که با استقبال کم نظیری در سراسر جهان رو به رو شد. پس از آن کتاب راز را نوشت که به 47 زبان زنده ی دنیا ترجمه شد و میلیون ها نسخه از آن به فروش رفت.

شادی و رنج، هر دو بر روی کره ی زمین وجود دارند زیرا این دنیای زیبا سرشار از دوگانگی ها و تضادها است. هر موضوعی را که مورد بررسی قرار دهید در حقیقت دارای تضاد یا نقطه ای مقابل است همانند نور و تاریکی، نزدیک و دور، بالا و پایین، چپ و راست، گرم و سرد و... که هر یک در مقابل دیگری قرار می گیرند.

این تضادها و دوگانگی ها در همه ی سطوح زندگی دیده می شوند. دوستان و دشمنان، عاشق شدن و فارغ شدن از عشق، اطمینان خاطر و تردید، ثروت و فقر و خوشی و ناخوشی مقابل هم قرار می گیرد. به علاوه هر انسانی دارای ویژگی های مثبت و منفی است پس برای هر موضوعی می توان نکته ای متضاد یا نقطه ای مقابل را یافت.

شما قدم به دنیایی نهاده اید که احتمال هرگونه حسی از شادی های شگرف و عشق های رؤیایی تا رو به رو شدن با دشواری های بزرگ و رنج های آزار دهنده وجود دارد. در وقع آمده اید تا ماجرای زندگی در این دنیای زیبا و پردغدغه را تجربه کنید. و تنها خودتان هستید که تصمیم می گیرید قهرمان درونتان را کشف کنید یا اجازه دهید دشواری های زندگی مانع شما شوند. فقط خودتان می توانید سفر قهرمانانه ی زندگی تان را به عهده بگیرید زیرا در اصل شما قهرمان این داستان هستید.

جملات برگزیدۀ کتاب قهرمان درونت را کشف کن:

- من از همه ی موقعیت های دشواری بهره مند هستم که وجود داشتن آن ها، برای دستیابی به موفقیت، لازم است.
- اکنون باید آزمود آیا وظیفه یا مسئولیت شما روی این کره ی خاکی پایان یافته است یا خیر. اگر هنوز زنده هستید؛ پس، وظیفه یا مسئولیت شما به پایان نرسیده است.

- به کار بردن واژه ی "بعدها" در مسیر واقعیت بخشیدن به رؤیاها در واقع گونه ای بیماری است که سبب می شود رؤیاهای ارزشمندتان را با خودتان به گور ببرید.

- دیگران اغلب به من می گفتند که من نمی توانم به رؤیای ارزشمندم واقعیت ببخشم. من بارها و بارها مجبور شده ام ذره ذره ی پشتکارم را برای واقعیت بخشیدن به رؤیایم به کار ببرم.

- شما باید موقعیتی را تصور کنید که به سوی آن پیش می روید. بکوشید تصویری شفاف را در این باره در ذهنتان بیافرینید. از موقعیتی عکس فوری بگیرید که قصد دارید در طی چند سال بعد به آن برسید.

در بخشی از کتاب قهرمان درونت را کشف کن می خوانیم:

درست هم اکنون می توانید پیگیری کردن دلخوشی های راستین تان را شروع کنید زیرا همیشه کاری در بخشی از زندگی تان وجود دارد که همواره می خواستید انجامش دهید، اما هنوز انجامش نداده اید. آیا گرایشی را به یادگیری موج سواری یا قایق سواری احساس کرده اید؟ آیا گرایشی را به شرکت کردن در کلاس های بازیگری، نقاشی یا باغبانی احساس کرده اید؟ آیا تاکنون گرایش داشته اید چگونگی طراحی لباس یا طراحی داخلی ساختمان را بیاموزید؟

آیا سازی ویژه وجود دارد که همواره گرایش داشته اید نواختن آن را بیاموزید زیرا با شنیدن نوای آن بی درنگ از شادمانی لبریز می شوید؟ آیا احساس می کنید برای زندگی کردن در کشور یا شهری ویژه گرایش دارید و با شنیدن زبان یا گویش ویژه ی آن به ذوق می آیید؟ آیا کاری وجود دارد که در کودکی دوست داشتید انجامش دهید؛ اما در بزرگسالی مجبور شده اید آن را کنار بگذارید زیرا باید هزینه های زندگی تان را تأمین می کردید؟ چه کاری را در نظر دارید که همیشه می خواستید انجامش دهید؟

بسیاری از انسان ها هرگز زمانی را برای پیگیری کردن این گرایش های خود در نظر نمی گیرند یا در کل آن ها را کنار می گذارند زیرا احساس می کنند این گرایش ها به راستی بی اهمیت هستند یا به خواسته های مهم تر آنان در زندگی مربوط نمی شوند. به این نکته توجه داشته باشید: وقتی گرایشی ویژه را به انجام دادن کاری ارزشمند احساس می کنید؛ در واقع دعوت می شوید تا دلخوشی های راستین تان را در زندگی دنبال کنید.

این کار ویژه بی تردید به مسیر مربوط به رؤیای ارزشمندتان می رسد. شما از چشم انداز کنونی تان روی این کره ی خاکی نمی توانید چنین ارتباطی را مشاهده کنید؛ اما مطمئن باشید پیگیری کردن چنین راهی درپایان سبب می شود به رؤیاهای ارزشمندتان برسید.

کتاب‌الکترونیکی

10,900 تومان

حجم : 2.6 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 265

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

بخش اول: رؤیا
بخش دوم: قهرمان
بخش سوم: تلاش
بخش چهارم: پیروزی

محصولات مشابه

بیشتر