× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

رازهای کسب ثروت و استقلال مالی

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

ارائه دهنده : شرکت شادن پژواک

گوینده : محسن زرآبادی پور

دریافت این اثر

کتاب صوتی 7,000 تومان

خلاصه اثر

با کتاب صوتی رازهای کسب ثروت و استقلال مالی اثر رابرت کیوساکی دانش مالی خود را بالا ببرید و به موفقیت های چشم گیری برسید. این کتاب صوتی از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده سازی شده است.

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) اقتصاددان پیشرو و صاحب تئوری های نوآورانۀ اقتصادی در دنیاست. وی با نوشتن تفکرات ناب و دست اول اقتصادی در کتاب خود با نام پدر پولدار، پدر بی پول تمامی علاقه مندان به مباحث اقتصادی و مالی را مبهوت خود کرده است.

رابرت کیوساکی در این کتاب صوتی می گوید:

هدف ما بالا بردن دانش مالی شماست و در این کتاب یاد می گیرید چگونه جریان مالی داشته باشید و مالیات کمتری پرداخت نمایید و چگونه طبق قوانین مالی بازی کنیم و چگونه با استفاده از یک سری نگرش ها و رفتارهای خاص از خودمان و دارایی مان محافظت کنیم.

آموزش مالی واقعی باید شما را به سمت گروه سرمایه گذاری هدایت کند و به شما آموزش دهد که چگونه از دارایی های خود جریان مالی داشته باشید. چیزهایی که ما آموزش می دهیم دقیقا برعکس آن چیزهایی است که در مدرسه درباره ی مالیات، وام و بدهی به شما گفته شده است و یک نگرش جدید ارائه می کنیم.

کسب و کار یک فعالیت گروهی است و لازم نیست که شما باهوش ترین باشید و یا همه چیز را بدانید، لازم نیست مدرک MBA بگیرید، فقط باید یک تیم از افراد باهوش و حرفه ای و کنجکاو داشته باشید تا به موفقیت برسید.

کتاب صوتی

7,000 تومان

حجم : 32.8 مگا بایت

مدت زمان : 57 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

بخش اول
بخش دوم
بخش سوم
بخش چهارم
بخش پنجم
بخش هفتم
بخش هشتم
بخش نهم
بخش دهم
بخش یازدهم

محصولات مشابه

بیشتر