× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

تطابق

چرا موفقیت همیشه از شکست شروع می شود

نوع اثر : کتاب

ناشر : شرکت شادن پژواک

نویسنده :

مترجم : فرزان حسنی

صفحات کتاب : 300

سال نشر : 1394

خلاصه اثر

در این کتاب چنین مشکلاتی را بررسی می کنیم:
چطور با شورشیانی بجنگیم که البته آن ها هم مقابله به مثل خواهند کرد؛
چطور ایده های مهم را تقویت کنیم باوجودی که حتی فکر کردن به آن ها نیز سخت به نظر می رسد؛
چطور یک اقتصاد را به نحوی بازسازی کنیم که بتواند در برابر تغییرات آب و هوایی مقاوم باشد، یا اینکه چطور بتوانیم کشور های فقیر را ثروتمند کنیم؛
چطور بتوانیم جلوی بانکداران شارلاتان را بگیریم و نگذاریم سیستم بانکداری را مجدداً نابود کنند.

اینها مشکلاتی پیچیده، با سرعت بسیار زیادی هستند که در دنیایی پیچیده و سریع التغییر وجود دارند. ادعای من این است که این مسائل بیش از آنچه فکر می کنیم به هم مربوط هستند. جالب است که اینها حتی با مشکلات کوچکتر زندگی های ما هم وجه مشترکی دارند.

زمانی که این نوع مشکلات حل شوند، چیزی مثل معجزه رخ داده است. این کتاب درمورد چگونگی ایجاد این چنین معجزات است و اینکه چرا تا این حد مهم هستند و اینکه آیا می توانیم کاری کنیم که این معجزات بیش از پیش رخ دهند.

تیم هارفورد (Tim Harford) متولد 27 سپتامبر سال 1973 یک اقتصاددان و روزنامه نگار انگلیسی است که در آکسفورد زندگی می کند. او نویسنده چهار کتاب اقتصاد است و نویسنده یکس از کتاب های پرفروش جهان با عنوان تطابق (چرا موفقیت همیشه از شکست شروع می شود) می باشد، او همچنین ایده های اقتصادی در کنار تجربیات روزمره را در نشریات پرفروش می نویسد.

هارفورد در مدرسه تربیتی ایلسبوری و سپس در کالج برزنوز آکسفورد تحصیل کرد. او در سال 1998 مدرک لیسانس هنر را در فلسفه، سیاست و اقتصاد و بعدا استاد فلسفه در اقتصاد به دست آورد.

حرفه
تیم هارفورد در سال 2003 در فایننشال تایمز در فستیوال پیتر مارتین، عضو هیئت تحریریه شد. او در سال 2004 پس از پیوستن به شرکت سرمایه گذاری بین المللی در سال 2004 به نوشتن ستون خود ادامه داد و او در آوریل 2006 به Financial Times بازگشت و به عنوان عضو هیئت تحریریه روزنامه همگام شد.

تیم در TED، PopTech و اپرای سیدنی صحبت کرده است. او یکی از همکاران بازدیدکننده از کالج نافیلد، آکسفورد و یکی از افتخارات انجمن جامعه سلطنتی است.

در اوت 2007، او مجموعه تلویزیونی بی بی سی را ارائه داد، به من اعتماد کن، من یک اقتصاددان هستم.

کتاب الکترونیکی

5,000 تومان

حجم : 1.3 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 296

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

فصل اول: سازگاری
فصل دوم: تعارض یا سازمان ها چگونه می آموزند
فصل سوم: ایجاد ایده های تاثیر گذار یا تنوع
فصل چهارم: یافتن آنچه برای بینوایان خوب است یا به عبارتی انتخاب
فصل پنجم: تغییرات آب و هوایی یا: تغییر قوانین برای موفقیت
فصل ششم: جلوگیری از فروپاشی مالی یا تجزیه
فصل هفتم: سازمان سازگار
فصل هشتم: سازگاری و شما

محصولات مشابه

بیشتر