× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

رهبری

نوع اثر : کتاب

ناشر : شرکت شادن پژواک

نویسنده :

مترجم : فریبا سبز چمنی

مجموعه اثر : مدیر کارآمد

صفحات کتاب : 40

سال نشر : 1395

خلاصه اثر

هدف از این دوره این است که شما بتوانید رهبر باشید و اگر رهبر هستید کاری کنید تا با توضیح در مورد کیفیت، ویژگی ها و رفتارهای موثرترین رهبران در جوامع مان، رهبر مؤثری باشید.

رهبری چیزی است که من سال ها راجع به آن مطالعه کرده ام. من مطالعاتم را از دوران نوجوانی شروع کردم و اولین رهبری که در مورد او بصورت کامل خواندم هانیبال از کارتیج بود.

من کتاب های زیادی را راجع به جنگ های پانیک، هانی بال و هدایت فیل هایشان از آلپ و مبارزه اش علیه رمی ها و توانایی هانی بال در به کار بردن نیروهای کوچک و تبدیل آن به نیروهای جنگنده ی قدرتمند، و هدایت آن ها در هزاران مایل و شکست دادن بزرگ ترین امپراطوری روی کره ی زمین مطالعه کرده ام که البته شگفت انگیز است!

برایان تریسی (به انگلیسی: Brian Tracy) (زادهٔ ۱۹۴۴ در شارلوت تاون کانادا) از نویسندگان کتاب های خودیاری است که بسیاری از کارهای خود را به صورت کتاب صوتی ارائه داده. موضوع سمینارها و ارائه های او شامل رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار است.

حرفه
برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. او این شرکت را در سال ۱۹۸۴ در شهر ونکوور کانادا بنیان نهاد. این شرکت به ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان شناسی موفقیت می پردازد.

پیش از تاسیس شرکت خود، براون به عنوان مدیر عامل شرکت توسعه توسعه داده شد. او در فروش و بازاریابی، سرمایه گذاری، توسعه املاک و مستغلات، مشاوره در زمینه واردات، توزیع و مدیریت، مشغول فعالیت بوده است. او در بیش از 107 کشور در شش قاره سفر کرده است. در حال حاضر او به عنوان رئیس سه شرکت مشغول به کار است که مقر آن در ساحل سولانا، کالیفرنیا است. او فروش، مدیریت زمان، توسعه شخصی و رهبری را آموزش می دهد. او نویسندهی حدود 70 کتاب است.

او تاکنون ده ها کتاب نگاشته است. آثار او بدون اجازه یکی از پایه های اصلی بازاریابی شبکه ای در ایران است. او ۴ بار به ایران سفر کرده و در مرکز همایش های صدا و سیما به سخنرانی پرداخته است.

کتاب الکترونیکی

3,000 تومان

حجم : 173.6 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 40

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

مقدمه
شماره یک : داشتن دیدی گسترده
شماره ی دو: داشتن هدفی که الهام بخش و هیجان بخش است
شماره ی سه: داشتن جهت یابی عملکرد قوی
شما ره ی چهار : رهبران شجاعت دارند.
شماره ی پنج: رهبران استراتژیست و برنامه ریزان خوبی هستند.
شماره ی شش: رهبران الهام می بخشند و انگیزه می دهند.
شماره ی هفت: این است که رهبران برای پیروزی نیرویشان را به کار می برند.
شماره ی هشت: رهبران رابطین خوبی هستند.
شماره ی نه: رهبران در کار مفهوم و معنا ایجاد می کنند.
شماره ی ده: این است که رهبران قابل رویت هستند.
شماره ی یازده: این است که رهبران تیم پیروز می سازند.
شماره ی دوازده: رهبران نتایج جهت دار هستند.
شماره ی سیزده: تمایل شدید به رهبری کردن
شماره ی چهارده: عزت نفس بالا و تصور مثبتی از خود.
شماره پانزده: رهبران تنها وظایفی را قبول می کنند که بتوانند آن را عالی انجام دهند.
شماره ی شانزده: رهبران خودشان را برمی انگیزند و تحریک می کنند.
شماره ی هفده: رهبران هرگز رشد و پیشرفت را متوقف نمی کنند.
شماره ی هیجده: قدرت به وسیله ی همکاری
شماره ی نوزده: رهبران از سه راه اداره می کنند.
شماره ی بیست: رهبران شنوندگان خوبی هستند.
شماره ی بیست و یک: رهبران کمال بالایی دارند.

محصولات مشابه

بیشتر