× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

8 هدف اصلی برای داشتن کسب و کار

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

ارائه دهنده : شرکت شادن پژواک

گوینده : مهبد قناعت پیشه

دریافت این اثر

کتاب صوتی 5,000 تومان

خلاصه اثر

با کتاب صوتی ۸ هدف اصلی برای داشتن کسب و کار اثر رابین شرما، ایده ها و تجربیات خاص و نوآورانه ای برای مدیریت کسب و کار خویش خواهید یافت.

رابین شرما در این کتاب می گوید:

فکر می کنم موضوع کسب و کار یکی از اصلی ترین موضوعاتی است که باید هر فردی در آن اطلاعات به دست بیاورد. ۸ هدف اصلی برای داشتن کسب و کاری موفق عبارت اند از:

1- به حقیقت رساندن رویاهای مشتری
2- ناامیدی را از مشتریانتان دور کنید
3- شاد کردن مشتریان
4- افزایش ارزش
5- سلطه ی کامل مهارتی و یادگیری کامل شغلتان
6- ساختن یک تیم پر از پیکاسو
7- ساخت یک زندگی زیبا برای خود و کسانی که دوستشان دارید
8- خدمت به بشر و تعقیب کردن جاودانگی

رابین شارما (Robin Sharma) نویسنده کانادایی، مردی پرانرژی و دوست داشتنی، متفکری اصیل با ایده هایی ناب است که به ما کمک می کند تا زندگی مان را در جهت مثبت تغییر دهیم. وی مدیر موسسه ی آموزشی رهبری و مدیریت بیزینس به نام شارما لیدرشیپ اینترنشنال است. رابین شارما یکی از موفق ترین راهبران جهان است که ایده هایش را در زمینه های شخصی و تجاری به افراد منتقل می کند.

رابین شرما تا به حال یازده عنوان کتاب به چاپ رسانده که بسیاری از کتاب های او به زبان های دیگر ترجمه شده است. معروف ترین کتاب او "راهبی که فراری خود را فروخت" است.

رابین شارما (Robin Sharma) متولد 16 ژوئن 1964 (53 ساله)، شهر پورت هاوکسبوری، کانادا می باشد. رابین شارما یک نویسنده کانادایی و سخنران انگیزشی شناخته شده برای او The Monk که مجموعه کتابهای فراری خود را فروخته است.

شارما تا سال 25 سالگی به عنوان وکیل دادگستری مشغول به کار شد، هنگامی که خود Megaliving (1994)، کتابی درباره مدیریت استرس و معنویت منتشر کرد. او در اصل همچنین خود منتشر شده بود که راهب که فراری خود را فروخت، که سپس برای HarperCollins توزیع گسترده تر برداشت.

رابین شارما 11 کتاب دیگر را منتشر کرده و شارما رهبری بین المللی را تاسیس کرده است.

کتاب صوتی

5,000 تومان

حجم : 13.0 مگا بایت

مدت زمان : 21 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 8

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

اولین هدف: به حقیقت رسوندن رویاهای مشتری
دومین هدف: نا امیدی رو از مشتریانتون دور کنید
سومین هدف: شادکردن مشتری ها
چهارمین هدف: افزایش ارزش ها
پنجمین هدف: TCM (یادگیری کامل حرف)
ششمین هدف: ساختن یک تیم پر از پیکاسو
هفتمین هدف: سنجش و ساخت یک زندگی زیبا
هشتمین هدف: خدمت به بشر و تعقیب کردن جاودانه

محصولات مشابه

بیشتر