× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 5

7 قدم تا عادت های موفق

قدرت عادت ها

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

ارائه دهنده : سبکتو

خلاصه اثر

کتاب ۷ قدم تا عادت های موفق اثر برایان تریسی به شما به شکل عملی کمک می کند تا عادت های بدتان را با عادت هایی که باعث رسیدن به خواسته ها و موفقیت تان می شود جایگزین کنید.

برایان تریسی در میکروکتاب ۷ قدم تا عادت های موفق (The Power Of Habit: 7 steps to successful Habits) در مورد عادت ها به خصوص عادت هایی که باعث موفقیت می شوند صحبت می کند؛ او بعد از چندین سال مطالعه، تحقیق و سفر به بیش از ۸۰ کشور دنیا باور دارد که رمز موفقیت، عادت های افراد است. افراد موفق و ثروتمند عادت هایی دارند که افراد معمولی هرگز آن ها را در زندگی شان اجرا نمی کنند.

برایان تریسی (Brian Tracy) یکی از نویسندگان مطرح دنیاست. یکی از معروفترین کتاب های او در ایران کتاب قورباغه ات را قورت بده است. او در ابتدا باربر یک کشتی بود و به مدت ۸ سال روی کشتی کار می کرده است، اما یک روز به این نتیجه می رسد که با این کار نمی تواند آینده ای داشته باشد و فروشندگی را به عنوان شغل جدید انتخاب می کند.

اما برخلاف تصورش در این شغل هم موفق نمی شود و اوضاع مالی اش بدتر می شود، یک روز در اوج ناامیدی از خودش پرسید:
که چرا دیگران از من موفق ترند؟
چرا من نمی توانم به چیزهایی که دوست دارم برسم؟
و آن قدر به دنبال پاسخ به این سؤال رفت که در نهایت راز موفقیت را فهمید.

او اکنون مدیر عامل شرکت تریسی است که در زمینه آموزش و توسعه مهارت های فردی فعالیت دارد. او به بیش از ۱۰۰۰ شرکت بزرگ مشاوره می دهد و در سمینارهایی که در سراسر دنیا برگزار می کند با بیش از ۵ میلیون نفر به طور مستقیم صحبت کرده است. کتاب ها و سمینارهای او به بیش از ۲۸ زبان دنیا ترجمه شده و یکی از پرفروش ترین نویسندگان جهان است. در حال حاضر ارزش شرکت او ۲۵۶ میلیون دلار است و او مشاور مقام های دولتی در آمریکا و کاناداست.

در بخشی از کتاب ۷ قدم تا عادت های موفق می خوانیم:

قبل از هر چیز باید تصمیم بگیرید که ایجاد چه عادتی شما را بیشتر به موفقیت و اهدافتان نزدیک می کند. البته برخی عادت ها که من به آن عادت های فوری می گویم از این قضیه مستثنی هستند. بگذارید عادت های فوری را اینطور تعریف کنم که:

عادت های فوری آن هایی هستند که شما به واسطه روی دادن اتفاق یا شرایط خاصی مجبور به ایجاد آن در خودتان هستید، مثلاً شرایط کاری تان ایجاب کرده است که برای مدتی شب کار باشید. این یک عادت فوری است و اگر تصمیم به ادامه کارتان دارید باید سریعا آن را در خود ایجاد کنید.

اما به طور کلی من در حال حاضر در مورد عادت هایی صحبت می کنم که وجود آن ها شما را در مسیر درست، برای رسیدن به اهدافتان قرار می دهند. تعداد این عادت ها زیاد است و شما نمی توانید همه آن ها را همزمان در خودتان ایجاد کنید. بنابراین باید آن ها را دسته بندی کنید و با برنامه ریزی سراغ شان بروید.

کتاب الکترونیکی

2,800 تومان

حجم : 122.7 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 47

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

کتاب صوتی

4,800 تومان

حجم : 30.5 مگا بایت

مدت زمان : 49 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 11

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

میکروکتاب چیست؟
درباره نویسنده
درباره کتاب
مقدمه
فصل اول: رفتارهای تو شخصیتت را می سازند
قدرت عادت ها
تعریف موفقیت
فصل دوم: اتفاق می افتد
عادت های جدید را توسعه دهید
فصل سوم: ۷ قدم تا رسیدن به عادت جدید
۱. ابتدا تصمیم بگیرید
۲. برای عادت جدید هیچ استثنایی قائل نشوید
۳. به اطرافیان و دوستانتان بگویید که تصمیم به شروع یک عادت جدید دارید
۴. خودتان یا رفتارتان را در موقعیت یا مسیری خاص تصور کنید
۵. جملات تاکیدی بسازید و هر روز چندین بار آن ها را تکرار کنید
۶. تصمیم بگیرید که روی انجام عادت جدید پافشاری کنید و استمرار داشته باشید تا تبدیل به ناخودآگاه شما شود تا به طور اتوماتیک آن را انجام دهید.
۷. آخرین و مهم ترین رفتار: برای تمریناتی که برای ایجاد عادت جدید می کنید به خودتان هدیه دهید
فصل چهارم: عادت های موفقیت
۱. نظم درونی
۲. دائم افکار خوش بینانه داشته باشید
۳. به اهدافتان فکر کنید
۴. برای هر روز یک هدف تعیین کنید
۵. مهارت های حرفه ای برای رسیدن به اهدافتان را بشناسید
۶. به یادگیری در بلند مدت پایبند باشید
۷. چیزی که شما تصور می کنید همان چیزی است که می خواهید باشد.
۸. با افراد راستگو همراه شوید
۹. ابتکار عمل داشته باشید
فصل پنجم: تو می توانی هر کاری را انجام دهی
فصل ششم: ۱۰ تمرین
پایان

محصولات مشابه

بیشتر