× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
5 / 4.8

راز پول چاپ کردن ۷ ‌ایرانی

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

ارائه دهنده : سبکتو

گردآورنده : شیوا جلوه

صفحات کتاب : 112

کنگره : HF5386‏‫‬‭/ح45ر2 1388

دیویی : ‏‫‭650/1

کتابشناسی ملی : 1791909

شابک : ‏‫‬‭978-964-04-3753-7

سال نشر : 1388

خلاصه اثر

همه ما موفق را دوست داریم و برای رسیدن به آن تلاش می کنیم. شاید الگوهای زیادی مثل استیوجابز و ایلان ماسک هم داشته باشیم. اما در کتاب راز پول چاپ کردن ۷ ایرانی، از زندگی نامه ایرانیانی سخن می گوییم که نام آن ها آوازه ی دنیا شد و همه آن ها به عنوان موفقترین افراد دنیا نام برده شدند.

آن ها مثل ما ایرانی بودند اما آن ها می دانستند که از زندگی چه می خواهند و هر کجای دنیا که بودند برای رسیدن به اهدافشان شبانه روزی تلاش کردند و به جایگاه امروزشان رسیده اند.

در این میکروکتاب خلاصه ای از زندگی پرفراز و نشیب و تلاش آن ها برای داشتن زندگی ایده آل را بررسی می کنیم.

این کتاب بر اساس قوانین راز نوشته شده و از شما می خواهد مانند همه ی آن ۷ نفر خودتان و خواسته هایتان را باور کنید و آن ها را بدست آورید.

فصل آخر مخصوص شماست چون ما باور داریم که شما هم می توانید جزئی از این لیست باشید. خودتان را در جایگاهی که دوست دارید ببینید و تمام آنچه که قرار است برایتان اتفاق بیافتد را بنویسید و باور کنید که روزی آن را خواهید داشت.

این کتاب در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره مند شوید. میکروکتاب ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده اند. شما با خواندن آن ها همان اطلاعات مفیدی را دریافت می کنید که مطالعه کتاب اصلی در اختیارتان می گذارد.

کتاب الکترونیکی

2,800 تومان

حجم : 5.9 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 69

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

کتاب صوتی

4,800 تومان

حجم : 44.9 مگا بایت

مدت زمان : 75 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 11

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

میکرو کتاب
مقدمه
علم موفقیت چیست و چگونه بدست می آید؟
قانون راز
دنیای ما بر اساس قانون جذب تعریف شده است
مرور سریع
بیژن پاکزاد
امید کردستانی
اکبر صدیق
فرزاد ناظم
انوشه انصاری
حسن خسروشاهی
علی اکبر کریمی
فصل آخر فصل شما
پایان

محصولات مشابه

بیشتر